آیلاوب ، یاری گر کسب و کار شما

تماس : 09120225173

شبکه های اجتماعی :

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو را در قالب یک مقاله ی بسیار جامع برای شما گردآوری می کنیم تا با مزیت های سئو و قابلیت گسترش کسب و کارها با استفاده از مزیت های آن آشنا شوید. بسیاری از مشتری های ما بعد از اینکه طراحی وب سایت برای آنها انجام شد، بزرگترین چالش خود را در دیده شدن در موتورهای جستجو به خصوص گوگل می دانند. ما در پاسخ به این دسته از افراد همیشه ذکر می کنیم که باید وب سایت و کسب وکار خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنند. حتما در مقاله ای نحوه ی بهینه سازی را برای موتورهای جستجو شرح خواهیم داد. برای اینکه از این مزایا بتوانید استفاده کنید، بایستی ابتدا برای کسب و کار خود یک وب سایت داشته باشید. تیم آیلا وب با بهترین کیفیت پروژه وب سایت شما را به سرانجام خواهد رساند. می توانید از طریق این فرم مشاوره ی رایگان و در خواست طراحی سایت را برای ما ارسال کنید.
با ما همراه باشید تا 10 مورد از مهمترین مزیت های سئو را باهم مرور کنیم…..

1- هزینه سئو نسبت به روش هایی از قبیل تبلیغات گوگل خیلی کمتر است.

بالا آمدن وب سایت در جستجوی طبیعی گوگل رایگان است. زمانی که وب سایت شما توسط سئو در صدر نتیجه های جستجو ظاهر می شود، برای اینکه کاربرها را به سمت وب سایت خود بکشید نیازی به پرداخت هزینه به گوگل ندارید. این ویژگی توسط سئو بزرگترین مزیت  محسوب می شود. شما می توانید با کمی تلاش در جهت بهبود سئو وب سایت خود به افزایش ترافیک کمک کنید. و نیاز نیست برای کلیک کاربرها بر روی وب سایت خودتان هزینه ای پرداخت کنید. بعلاوه اینکه شما همیشه به واسطه ی سئو بالا خواهید بود و مانند روش تبلیغ گوگل بعد از اتمام بودجه دیگر نزولی نخواهید دید. در یک کلام با استفاده از سئو، به تبلیغات اینترنتی دیگر نیاز نخواهید داشت.

2- سئو باعث افزایش بازدید وب سایت شما خواهد شد.

شما می توانید با استفاده از آمارگیرهای مختلف افزایش ترافیک وب سایت را بعد از سئو شاهد باشید. روش سئو یکی از پایدارترین و موثرترین گزینه ها برای موفقیت وب سایت شما می باشد. اما باید در نظر داشته باشید که نتایج سئو به صورت آنی نمی باشد بلکه در گذر زمان نقش آن را در موفقیت کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد. افزایش بازدیدی که به وسیله ی سئو برای وب سایت شما پدیدار گشته است، می تواند منجر به افزایش فروش و به طبع آن افزایش درآمد شما از کسب و کارتان را میسر کند.

 

3- سئو یکی از مهمترین مزیت ها برای ارتقا برند شما می باشد

شما همیشه به صفحات اول گوگل اعتماد می کنید و نتیجه ی ارائه شده در این صفحه را استفاده می کنید. شما می توانید با استفاده از سئو در صفحه ی اول گوگل دیده شوید. در نتیجه ی این عمل، قطعا برند شما نیز محبوب شده و علاقمندان زیادی را در پی خواهد داشت. وب سایت شما هرچه قدر در صفحات بعدی گوگل باشد، قطعا اعتماد کمتری نیز از طرف کاربرها خواهد گرفت. قطعا گوگل زمانی که جایگاه بهتری به کسب و کار شما می دهد، در واقع ارزش و اعتبار برند شما را نیز ارتقا می دهد.

4- بازگشت سرمایه در روش سئو نسبت به تبلیغات دیگر واقعا بیشتر می باشد.

برا اساس تحقیقی که انجام شده است، اگر وب سایتی با استفاده از تبلیغ گوگل اقدام به مشتری گیری نماید، تنها 2 درصد از مراجعه کنندگان تبدیل به مشتری می شوند ولی این در حالی است که با سئو می توانید 4 درصد از مراجعه کنندگان را به مشتری وفادار وب سایت خود تبدیل کنید. پس نتیجه می گیریم سئو بازگشت سرمایه دو برابری نسبت به سایر روش های ممکن را دارد. نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار یکی از بزرگترین مزیت های سئو محسوب می شود. گوگل وب سایت شما را که با استفاده از سئو در صدر نتایج خود می آورد، در واقع کمک میکند محصولاتی و خدماتی که معرفی کرده اید را به همه ی علاقمندان برسانید. تبلیغاتی که از طریق سایر روش ها انجام می شود، می توان در همه جا و برای هر کس نمایش داده شود ولی در حقیقت کاربرها تمایلی به همچین تبلیغاتی ندارند. معرفی وب سایت و خدمات در گوگل واقعا ارزش بیشتری نسبت به سایر روش های ذکر شده دارد.

5- حتما توجه کنید که رقبای شما نیز سئو می کنند

همان طور که اطلاع دارید مبحث سئو در حال پیشرفت می باشد، روز به روز به تعداد افرادی که به سئو و بهینه سازی سایت های خود اقدام می کنند، افزوده می شود. پس با این حساب رقبای شما نیز همیشه در حال سرعت و سبقت گرفتن از شما می باشند. در نتیجه شما باید از همه ی این رقبا زودتر شروع کرده و با قدرت نیز ادامه دهید. حتی اگر وب سایت شما محصولات و خدمات بهتر و ارزان قیمتی نیز ارائه کند، باز هم رقیب های شما در سایه سئو از شما گوی سبقت را می ربایند. طراحی یک وب سایت حرفه ای و سئو کردن آن برای همه ی کسب و کارها از نان شب هم واجب تر است تا در این وادی از رقبا عقب نمانید.

6- سئو موجب ارتقاء کلاس کسب و کار شما می شود.

سئو می تواند روزانه هزاران کاربر را برای وب سایت شما ارسال کند. پس شما در کنار یک وب سایت حرفه ای، حتما به یک سرور قوی برای پاسخگویی به همه ی درخواست ها نیازمندید. احتمال اینکه بعد از سئو شما با تعداد زیادی از درخواست ها و نیازهای کاربران مواجه شوید، این امر می تواند شما را در تولید و ارائه خدمات مناسب برای همه ی مشتری های خود وا دارد. پس سئو همان چیزی است که کسب و کار شما را ارتقاء می دهد و کلاس کاری شما را افزایش خواهد داد.

7- امر سئو می تواند شما را در بین 250 میلیون وب سایت دنیا متمایز نماید.

در کل فضای اینترنت بیش از 250 میلیون وب سایت وجود دارد و البته هر روز به تعداد آن نیز افزوده خواهد شد. به یقین متمایز شدن در بین این همه وب سایت کاری بسی دشوار می باشد. علی الخصوص اگر محصولات و خدمات شما جزو رقابتی ها باشد. با استفاده از مبحث سئو می توانید نام برند خود را بر روی زبان ها بیاندازید و به طبع آن به در آمد و فروش بیشتر نیز دست یابید.

8- 60 درصد از همه ی کلیک ها در گوگل شامل نتایج صفحات اول می شود

این گفته به این معنی می باشد که تنها 40 درصد از کلیک های کاربران به صفحات دوم به بعد اختصاص می یابد. قرار گرفتن در بین نتایج صفحه اول گوگل می تواند بیش از هزاران کاربر را به وب سایت شما بکشاند. اگر از ابزار سئو استفاده کنید می توانید سهم بزرگی از 60 درصد ذکر شده را به خود اختصاص داده و در نتیجه موفقیت را بیشتر لمس کنید.

9- سئو باعث بالا رفتن حجم داده ها و اطلاعات شما از کاربران می شود.

با استفاده از مبحث سئو می توانید داده های ارزشمندی از کاربران فضای نت به دست آورید. شما می توانید با استفاده از کلمه های جستجو شده در اینترنت نیازهای کاربران را درک کرده و محصولات متناسب با آن به همه ی علاقمندان ارائه کنید. بعلاوه اینکه شما می توانید کلیدواژه های پر استفاده ولی بدون رقابت را شناسایی کرده و در این زمینه ها شروع به سئو کنید و فروش خود را افزایش دهید. داده های تولید شده در سئو واقعا ارزشمند هستند، شما با استفاده از ابزارهای سئو به این داده ها دسترسی پیدا کرده و برند خود را گسترش دهید.

10- نتیجه های به دست آمده از سئو، ماندگاری بیشتری دارند.

برخلاف سایر روش های تبلیغاتی می توان گفت نتایج به دست آمده از سئو واقعا ماندگاری بیشتری دارد. در واقع نتایج سئو را زمانی که حتی بودجه ی شما تمام می شود، در سایت خود دارید.

 

آیلاوب

آیلاوب

آیلاوب در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار دارای تجربه ی 10 ساله می باشد. رصد هر لحظه ی بازار و نیاز های کسب و کار های موجود، باعث پیشرفت آیلاوب و مشتری های آن شده است.

4 پاسخ

  1. خواهش می کنم
   امیدوارم ، خیلی خوشحال شدم
   براتون ارزوی موفقیت دارم

 1. سلام و خسته نباشید خدمت مهندس گرامی
  تبریک می گم بخاطر قلم شیوا
  استفاده کردیم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره یا سفارش طراحی وب سایت، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

بعد از اینکه فرم پر کردید، کارشناسان آیلاوب در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. ما هیچ کمکی از علاقمندان دریغ نخواهیم کرد.