آیلاوب ، یاری گر کسب و کار شما

تماس : 09120225173

شبکه های اجتماعی :

طراحی سایت پزشکی در تبریز

درباره برندتان چه کسی صحبت می کند؟ خودتان یا سایت رقیب ؟

در حال حاضر بیش از 70 میلیون کاربر فضای مجازی در ایران وجود دارد. این لشگر سایبری هر چیزی که از ذهنشان عبور می کند، گوگل می کنند. پتانسیل و حامی برند های آنلاین کشور محسوب می شوند.

پزشکان مانند هر تخصصی دیگری در فاضای آنلاین فعالیت می کنند. به سبب وجود سایت ها پزشکی و دایرکتوری ها، معمولا اسم و تخصص پزشک با جستجو در موتور های جستجو قابل دسرس هست. اما این تاریخچه آنلاین می توانند مفید یا خطرناک باشد.

هر چیزی که درباره پزشک و تخصص ایشان از زبان سایت های دیگر گفته می شود، احتمال دارد زبان حال شما نباشد. و اینکه پزشک دوس داشته باشد خودش به زبان دیگری معرفی بکند. در لحظه نیاز به وب سایت پزشکی کاملا احساس می شود.

بهترین روش برای اینکه تخصص و نمونه کار های خودتان به سمع و نظر مخاطب برسانید، وجود یک وب سایت با برند و نام خود می باشد. شما به عنوان پزشک باید وب سایتی داشته باشید تا به بهترین شکل خود را معرفی کنید.

فارغ از همه ی مطالب ، پزشکانی داریم که با یک نظر منفی درسایت های دیگران متحمل ضرر شده اند. در حالی که احتمال نظرات منفی سازمان یافته بر علیه خودتان مشاهده کنید.

آیلاوب با تجربه 10 ساله در زمینه طراحی سایت نیاز هر پزشک برای معرفی و ارتباط با مخاطب هدف پزشک در وب سایت پزشکی جامع با برند خود پزشک می داند.

ما درکنار شما پزشکان هستیم تا از این فرصت به نفع خود استفاده کنید. بهترین ابزار های تجارت الکترنیک و همچنین متخصصان  IT  جمع کرده ایم تا یک وب سایت زیبا و کاربردی نصیبتان شود.

نوبت آنلاین ، نیاز امروز و قابل دسرس

امکان نوبت گیری آنلاین در بین این همه شلوغی و تعدد پزشکان امر لازم و حیاتی است. با یک وب سایتی که امکان نوبت گیری در لحظه می توانید راحتی خود و بیمار رقم بزنید.

نوبت دهی آنلاین یک نیاز لازم برای پزشک و بیمار هست. 

آیلاوب در طراحی وبسایت پزشکی امکان نوبت دهی آنلاین مد نظر قرار داده است. این درخواست به صورت کامل برای پزشک در وب سایتی که مالکیت آن در اختیار پزشک هست، راه اندازی خواهد شد. 

گزارش های روزانه و امکان پرداخت آنلاین نیز در صورت صلاحدید پزشک برای نوبت دهی قابل پیاده سازی است. فقط کافیست در این مسیر آیلاوب به عنوان بازوی IT  خود انتخاب کنید.

طراحی بهترین رابط کاربری برای وب سایت پزشکی، هنر آیلاوب

طراحی ظاهر مناسب جهت راحتی کار برای بیمار و همچنین ظاهری جذاب برای وب سایت پزشکی می توان مهم ترین بخش، طراحی سایت پزشکی دانست. 

رابط کاربری و تجربه ی کاربری بدون ادعا یکی از پاشنه آشیل های آیلاوب قلمداد می شود. ما تخصص خودمان در طراحی جذاب و کاربردی برای وب سایت های پزشکی به کار می گیریم.

نمونه کار های طراحی سایت پزشکی

آیلاوب از سال 1390 به صورت کاملا تخصصی به طراحی سایت و بهینه سازی اقدام کرده است.
در این 10 سال با تلاش و پیگیری  نمونه کار های زیادی داشته ایم که در زیر تعدادی ازآنها را می توانید مشاهده کنید.

اصول سئو در طراحی وب سایت پزشکی وظیفه ماست !

در هر ثانیه بیش از 70000 هزار درخواست از گوگل انجام می شود. هر جستجویی که در این موتور جستجو انجام می شود، یک فرصت طلایی برای دیده شدن و بازاریابی می باشد. هر وب سایتی که در نتایج گوگل دیده نشود، قطعا در حقیقت اصلا طراحی نشده است. 

در عصر اینترنت و فضای آنلاین در هر ثانیه بیش از 70000 جستجو در Google انجام می شود. در کنار اینکه هر جستجو معادل فرصت طلایی برای برند های آنلاین می باشد.

اصول سئو در طراحی وب سایت جزو چک لیست آیلاوب است. ما در طراحی این مهم به بهترین نحو انجام خواهیم داد. چون اعتقاد داریم وب سایتی که در نتایج گوگل دیده نشود گویا اصلا آن وب سایت متولد نشده است.

آیلاوب طراحی وب سایت پزشکی با ویژگی ریسپانسیو ، سرعت بارگذاری مناسب و همچنین نشانه گذاری به زبان گوگل انجام می دهد.

امکانات سایت پزشکی

آیلاوب تمامی امکانات به کار خواهد بست تا برند شما هویت آنلاین ماندگار داشته باشد. امکانات متنوعی برای رشد کسب و کار شما در جهت برندینگ آنلاین برای شما تدارک دیده ایم. همه ی ماژول ها ، پلاگین ها در جهت ثبت اثری پایدار، منظم، شفاف از برندتان به کار گرفته خواهد شد. در ادامه تعدادی از امکانات یک وب سایت شرکتی بررسی کرده ایم.

طراحی یک هویت آنلاین شفاف ، در دسترس و ثبت شده در موتور های جستجو به شما نوید داده می شود.ما برای رسیدن به این اهداف ابزار های متنوعی به کار می گیریم. همه ی ماژول های وب سایت شما در راستای ساخت برند آنلاین شماست. در ادامه یکسری از امکانات وب سایت پزشکی جهت آشنایی شما آورده ایم ……

معرفی خدمات و نمونه کار ها

امکان اینکه پزشک بتواند خود معرف تخصص و خدمات قابل ارائه ی مطب خود باشد، بخش حیاتی وب سایت پزشکی می باشد.
همه ی ماژول های حرفه ای برای بهترین معرفی به کار گرفته ایم. تا وب سایت برندتان پاسخگوی مخاطبان هدف باشد. به صورت کامل و حرفه ای نمونه کار و خدمات پزشکی به چیدمان بی نظیر در اختیار علاقمندان می گذاریم تا اینکه حس یک برند آنلاین کاملا لمس شود.

نوبت دهی و تعیین وقت قبلی

امکان اینکه بیمار و مراجعه کننده بتواند بدون حضور در مطب خدمات و نمونه کار پزشک مطالعه کند و در زمان هایی که پزشک مد نظر دارد ، نوبت بگیرد. در طراحی وب سایت پزشکی طرح ریزی می شود.
آیلاوب با تجربه ای که در راه اندازی امکان نوبت دهی دارد به شما قول میدهد به بهترین حالت این امکان برنامه نویسی کند. علاوه بر این شما با آموزش های امکان مشاهده نوبت ها و مدیریت آنها را خواهید داشت.

امکان ارتباط با بیمار و مخاطب

در وب سایت برند آنلاین پزشک فرم ها و پرسشنامه هایی به فراخور نیاز پزشک و بیمار قرار داده می شود تا اینکه پزشک اطلاعات مورد نیاز خود جمع آوری کند.
همه ی فرم های لازم برای ارتباط گیری پزشک ماژول بندی می شود تا بهترین تجربه ی کاربری از برندتان به مخاطب ارائه شود

معرفی سوابق و راه های ارتباطی پزشک

آیلاوب در طراحی وب سایت پزشکی در دو صفحه ی مجزا " درباره ما " و " تماس با ما " همه ی راه ارتباطی با مخاطب برندتان در جریان می گذارد.
نقشه مطب و تلفن های ارتباطی مطب شما با طرح های فوق العاده زیبا و بصری در دید همه قرار میگیرد.

برای درخواست مشاوره یا سفارش طراحی وب سایت، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

بعد از اینکه فرم پر کردید، کارشناسان آیلاوب در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. ما هیچ کمکی از علاقمندان دریغ نخواهیم کرد.