آیلاوب ، یاری گر کسب و کار شما

تماس : 09120225173

شبکه های اجتماعی :

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

از 70 میلیون کاربر اینترنت و گردش مالی 639 میلیاردی چقدر سهم شماست؟

در حال حاضر 70 میلیون کاربر فعال اینترنت در کشور داریم. این تغداد تراکنشی بیشتر از 639 میلیارد تومان در سال 1399 به ثبت رسانده اند. شرایط پاندمی کرونا قطعا میزان گردش مالی فروشگاه های اینترنتی به شدت بالا برده است. 

در کنار این امر ، خرید اینترنتی و تمایل مردم برای خرید غیر حضوری تمایل فروشگاه های سنتی به ایجاد فروشگاه های آنلاین بالا برده است. شما از این بازار عظیم چه سهمی دارید؟ آیا بستری برای فروش کالا و خدمات خود راه اندازی کرده اید.

در شرایط حال حاضر راه اندازی و داشتن بستر فروش آنلاین بزرگترین چالش و نیاز کسب و کار ها می باشد.

رقبای شما با سرعت باورنکردنی در حال طی مسیر آنلاین شدن می باشند. فضای بکر و دستنخورده فروش آنلاین ایران در حال طی مسیر حرفه ای گری است. اگر چنانچه بیش از این تعلل کنید قطعا برای ورود و طی مسیر هزینه و زمان بسیاری بایستی خرج کنید. پیشنهاد ما شروع راه اندازی وب سایت فروشگاهی است…..

شروع راه اندازی فروشگاه اینترنتی با سیستم مدیریت محتوا

برای شروع مسیر فروشگاه اینترنتی نیازی به اختراع دوباره ی چرخ نیست. بیش از 70 درصد وب سایت های دنیا همانند وب سایت بنز و برند های معروف دیگر از وردپرس برای فروشگاه اینترنتی خود بهره می گیرند.

 این سیستم با توجه به متن باز بودن و توسعه همه جانبه توسط برنامه نویس های کل دنیا بستری کاملا مطمئن برای ایجاد و مدیریت وب سایت فروشگاهی می باشد.

نمونه کار های طراحی سایت فروشگاهی

آیلاوب از سال 1390 به صورت کاملا تخصصی به طراحی سایت و بهینه سازی اقدام کرده است.
در این 10 سال با تلاش و پیگیری  نمونه کار های زیادی داشته ایم که در زیر تعدادی ازآنها را می توانید مشاهده کنید.

چرا در ابتدا نباید دنبال سیستم و کد نویسی اختصاصی باشید؟

سیستم های اختصاصی که به تازگی برای جلب مشتری مانور تبلیغاتی فراوانی نیز دارند، در ابتدای مسیر هستند. معمولا هزینه ی طراحی سایت فروشگاهی با این سیستم فوق العاده گران می باشند. بعلاوه اینکه به دلیل کاربر استفاده کننده کم معمولا مشکلات متعددی ایجاد می کنند.

این سیستم های اختصاصی برای افزودن امکانات جدید فوق العاده انعطاف کم و در بسیاری موارد هزینه افزودن امکان عملا توسعه وب سایت فروشگاهی بالا می برد.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس یک ابزار فوق العاده محبوب و قابل گسترش می باشد. تیم ها و حتی فریلنسر های زیادی با وردپرس در حال کار هستند. این دو مورد در صورت قطع ارتباط با طراح سایت ، برنامه مدیریت و توسعه فروشگاه مختل نخواهد کرد.

تجربه کاربری و فضای کاربر پسند بزرگترین ابزار موفقیت

محیطی با تجربه ی کاربری آسان و ظاهری جذاب می تواند دو ابزار قدرتمند فروشگاه شما قلمداد شود. زمانی که شما توانستید مخاطب با ظاهر شیک ماندگار کنید. به راحتی می توانید سایر سناریو های فروش پیاده سازی کنید.

رسالت اصلی آیلاوب راه اندازی بستری فروشگاهی شیک ، گیرا و جذاب برای شماست. در طی سالیان متمادین تمونه کار های طراحی شده ما با این دو ابزار توانستند به فروش های آنچنانی برسند. 

این اطیمنان به شما می دهیم که فروشگاه شما از لحاظ این دو ویژگی چند سر و گردن از سایر رقبا پیش خواهد بود.

امکانات سایت فروشگاهی | ابزار های ثروت آفرین

آیلاوب با بهره گیری از ماژول های فروش آنلاین فوق العاده قدرتمند اقدام به طراحی فروشگاه شما خواهد کرد. تمامی امکانات در جهت افزایش فروش آنلاین شما خواهد بود. تبدیل مشتری به خریدار مزیت استفاده از خدمت طراحی ماست. این مهم با استراتژی های گوناگون به وقوع خواهد پیوست.

تحقیق مخاطبان هدف شما و همچنین بازاری که در آن فعال هستید، آیلاوب در ابتدا مسیر انجام خواهد داد. همه ی روش های فروش با توجه به این موارد طراحی و توسعه خواهد یافت. 

آیلاوب با جمیع توضیحات داده شده، به شما قول می دهد تا انتهای مسیر و افزایش فروش آنلاین در کنار شما خواهد بود.

ارتباط با کاربران | بهترین روش های ممکن

ارتباط با کاربران در هر حوزه ای جزو کلید ها مهم می باشد. ما بین کاربر و فروشگاه می بایست مسیر های متعدد و البته آسان وجود داشته باشد.
آیلاوب با بهره گیری از ماژول های فوق حرفه ای و سریع پل مستقیمی در هر مرحله از پیمایش کاربر خوهد ساخت.
کاربران در قیمت های مختلف مسیر مانند ، زمان ثبت نام ، مرحله اقدام به خرید، مرحله پر کردن فیلد های آدرس و اطلاعات،جستجوی محصولا مورد نظر با راحتی مواجه خواهند شد.

ابزار های دقیق فروش آنلاین

هر فروشگاهی برای فروش بیشتر بهینه ترین ابزار در محیط سایت به کار می گیرد. طراح سایت بایستی مسیر فروش پیش بینی کرده و نقشه دقیق فروش بداند.
تعیین قسمت های مختلف و استفاده از ابزار های مختلف طراحی سایت در صفحه اصلی ، صفحه فروشگاه وظیفه ماست.
آیلاوب با بهره گیری از تجربه 10 ساله خود همه ی ابزار های لازم در اختیار دارد تا با توجه به مراحل قبلی اقدام به راه اندازی بهینه نماید.
در این مرحله یک فضای بی عیب ئ نقص از طرف ما به نمایش در خواهد آمد.

ریسپانسیوی در فروشگاه

کاربران وب سایت به خصوص فروشگاه ها معمولا بیشترین ابزار پیمایش سایت گوشی و تبلت ها انتخاب می کنند. پس وب سایت فروشگاهی می بایست کاملا ریسپانسیو باشد.
آیلاوب قطعا آنچه را که برای نسخه موبایلی در نظر گرفته یک طرح جدا و متفاوت خواهد بود. این امر در فروشگاه فوق العاده مهم می باشد.
نسخه ی موبایلی و ابزار های آن را در طی تجربه ی 10 ساله ی خود کامل آزموده ایم تا شما یک طرح بی نقص و معنا داری ببینید.

سرعت اولیت فروشگاه اینترنتی

مزاج کاربر الان اینترنت گرایش به تغذیه سریع دارد. اگردر کمتر از 5 ثانیه به هدف نرسد، قطعا فرار بر قرار ترجیح می دهد.
علاوه بر این، گوگل نیز به سایت های سرعت بالا بهای فوق العاده ای می دهد. در نتایج جستجو ارزش قاعل است.
ما سرعت طراحی فدای کیفیت کار نخواهیم کرد ولی سرعت اجرای سایت جزو الویت های ستاره دار ما است.

سئوی پایه استاندارد فروشگاه

همان طور که می دانید بیش از 90 درصد فروش های وب سایت ها از طریق موتور جستجو ها به وقوع می پوندند.
در طراحی فروشگاه اینترنتی سئو استاندارد باید در کنار یک طراحی استاندارد مد نظر قرار گیرد.
آیلاوب برای همه ی بخش ها راهکار های لازم سئو اولیه تدارک خواهد دید تا رشد همه جانبه پروژه انجام پذیرد.

امنیت در فروشگاه ها

در بستری که جنس و پول در حال تبادل اس. امنیت یکی از دغدغه های کارفرما می باشد. این نگرانی فابل درک و البته قابل پیاده سازی است.
آیلاوب تمامی پروتکل های امنیتی پیش بینی خواهد کرد. البته امنیت در حالت کلی مقوله ی نسبی است.
در کنار پیشبینی ها ، پیگیری مسیر و همچنین در کنار فروشگاه ها بودن ، جزو حقوق مارفرماست که آیلاوب به این مهم کاملا پایبند است

برای درخواست مشاوره یا سفارش طراحی وب سایت، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

بعد از اینکه فرم پر کردید، کارشناسان آیلاوب در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. ما هیچ کمکی از علاقمندان دریغ نخواهیم کرد.