آیلاوب ، یاری گر کسب و کار شما

تماس : 09120225173

شبکه های اجتماعی :

طراحی سایت شرکتی در تبریز

مخاطبان چه دیدگاهی نسبت به شما دارند؟ حس یک برند شفاف یا پراکنده !

در حال حاضر بیش از 70 میلیون ایرانی از اینترنت استفاده می کنند. اپلیکیشن های حال حاضر در نظر کاربران ایرانی همه به یک شکل نیستند. هر اپلیکیشن ( سایت و … ) یک حس و تصویری در ذهن مخاطب هدف می سازد. فکر می کنید همه ی تصاویر ایجاده شده شبیه هم هستند ؟

سایت شرکتی خلاقانه و مبتنی بر زیبایی های بصری می تواند تصویری منظم، شفاف و جذابی را برای مخاطبان شما فراهم سازد و یا اینکه نقطه مقابل این تصویر، می تواند از شما شرکتی نا منظم ، ناپایدار و شلوغی ارائه کند.

ایجاد یک وب سایت برای هویت بخشی به شرکت و برند شما بسیار می تواند تعیین کننده باشد. در طراحی سایت شرکتی می بایست همه ی اهداف کسب و کار، ارزش های شرکت و شناخت دقیق هویت شرکت مد نظر قرار گیرد.

آیلاوب با تجربه ی 10 ساله ی خود و ارائه نمونه کار های فوق حرفه ای یکی از انتخاب های اول کارفرما ها می باشد. 

طراحی رابط و تجربه کاربری بهینه، رعایت اصول سئو در طراحی، پیشبینی امکانات حال حاضر و آینده شرکت برای موفقیت در برندینگ از جمله ی ویژگی طراحی سایت شرکتی در آیلاوب می باشد.

طراحی بهترین رابط کاربری برای وب سایت شرکتی ، هنر آیلاوب

طراحی ظاهر مناسب جهت راحتی کار برای بازدیدکننده شما و همچنین ظاهری جذاب برای وب سایت شرکتی را می توان مهم ترین اسکلت یکی طراحی سایت شرکتی دانست. رابط کاربری و تجربه ی کاربری بدون ادعا یکی از پاشنه آشیل های آیلاوب قلمداد می شود. ما تخصص خودمان در طراحی جذاب و کاربردی برای وب سایت های شرکتی بروز داده ایم.

نمونه کار های طراحی سایت شرکتی

آیلاوب از سال 1390 به صورت کاملا تخصصی به طراحی سایت و بهینه سازی اقدام کرده است.
در این 10 سال با تلاش و پیگیری  نمونه کار های زیادی داشته ایم که در زیر تعدادی ازآنها را می توانید مشاهده کنید.

طراحی سایت با رعایت اصول سئو برای موفقیت در گوگل

در هر ثانیه بیش از 70000 هزار درخواست از گوگل انجام می شود. هر جستجویی که در این موتور جستجو انجام می شود، یک فرصت طلایی برای دیده شدن و بازاریابی می باشد. هر وب سایتی که در نتایج گوگل دیده نشود، قطعا در حقیقت اصلا طراحی نشده است. 

در طراحی وب سایت شرکتی در آیلاوب ، طراحی ریسپانسیو، سرعت لودینگ بالا و نشانه گذاری استاندارد کاملا رعایت می شود.

امکانات سایت شرکتی

آیلاوب تمامی امکانات به کار خواهد بست تا برند شما هویت آنلاین ماندگار داشته باشد. امکانات متنوعی برای رشد کسب و کار شما در جهت برندینگ آنلاین برای شما تدارک دیده ایم. همه ی ماژول ها ، پلاگین ها در جهت ثبت اثری پایدار، منظم، شفاف از برندتان به کار گرفته خواهد شد. در ادامه تعدادی از امکانات یک وب سایت شرکتی بررسی کرده ایم.

معرفی محصولات، خدمات، پروژه ها

یکی از مهمترین بخش های وب سایت شرکتی بهش معرفی خدمات، پروژه ها و برند شرکت مذکور می باشد. این قسمت یکی از کاربردی ترین و شاکله ی اصلی وب سایت شرکتی می باشد.
تمامی ماژول های در نظر گرفته شده برای این بخش در جهت رشد برندینگ آنلاین شرکت می باشد. ماژول ها و بخش های پیشبینی شده برای این قسمت شامل معرفی اختصاصی هر پروژه، بنر و تصاویر گرافیکی برای محصولات ، توضیحات کپی رایتینگ و مناسب برای معرفی هر مورد در نظر گرفته شده است.
نحوه ی چیدمان این بخش به منظور نمایش هر چه بهتر بهینه سازی می شود.

امنیت ، همراهی و سیستم بک آپ

هیچ وب سایتی در دنیا به صورت کامل و 100 درصد ام نیست. بزرگترین وبسایت های شرکتی دنیا هم مورد حمله قرار می گیرند.آیلاوب با بهره گیری از چک لیست های امنیتی در طول پروژه و سیستم بک آپ گیری روزانه از وب سایت و همچنین استفاده از ماژول های امنیتی در کنار شماست.
بالاتر از موارد فوق، در زمان بروز مساله امنیتی برای وب سایت مشتری، ما در کنار مشتری هستیم تا بلکه از راه های پیشبینی شده در کمترین زمان ممکن بتوانیم مورد امنیتی را به صورت کامل حل کنیم.

بهترین ابزار برای ارتباط با مشتری هدف

ارتباط با مشتری ، مخاطبان هدف هر وب سایت شرکتی یکی از مهم ترین بخش های پروژه طراحی مد نظر قرار می گیرد. آیلاوب با استفاده از امکان چت انلاین، فرم های ارتباطی و سایر روش های مرسوم این پل ارتباطی ما بین شما و مشتری ها برقرار می کنیم.

درباره ما ، تماس با ما

بدون اغراق می توانیم دوصفحه ی ، ارتباط با ما و تماس با ما را جزو مهترین بخش های ممکن یک وب سایت شرکتی قلمداد بکنیم. این دو صفحه شامل ماژول های نقشه ، فرم های تماس ، معرفی نمایندگان و شعب در صورت وجود. در این بخش ها بنر های گرافیکی به صورت اختصاصی طراحی می شود تا زیبایی بصری هم مد نظر قرار بگیرد.

برای درخواست مشاوره یا سفارش طراحی وب سایت، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

بعد از اینکه فرم پر کردید، کارشناسان آیلاوب در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. ما هیچ کمکی از علاقمندان دریغ نخواهیم کرد.