10 مزیت مهم سئو

۱۰ مورد از مهمترین مزیت های سئو

۱۰ مورد از مهمترین مزیت های سئو را در قالب یک مقاله ی بسیار جامع برای شما گرد

۱۰ مورد از مهمترین مزیت های سئو را در قالب یک مقاله ی بسیار جامع برای شما گرد آوری می کنیم تا با مزیت های سئو و قابلیت گسترش کسب و کار ها با استفاده از مزیت های آن آشنا شوید. بسیاری از مشتری های ما بعد از اینکه طراحی وب سایت برای آنها انجام شد، بزرگترین چالش خود را در دیده شدن در موتور های جستجو به خصوص گوگل می دانند. ما در پاسخ به این دسته از افراد همیشه ذکر می کنیم که باید وب سایت و کسب وکار خود را برای موتور های جستجو بهینه کنند. حتما در مقاله ای نحوه ی بهینه سازی را برای موتور های جستجو شرح خواهیم داد. برای اینکه از این مزایا بتوانبد استفاده کنید، بایستی ابتدا برای کسب و کار خود یک وب سایت داشته باشید. تیم آیلا وب با بهترین کیفیت پروژه وب سایت شما را به سر انجام خواهد رساند. می توانید از طریق این فرم مشاوره ی رایگان و در خواست طراحی سایت را برای ما ارسال کنید.
با ما همراه باشید تا ۱۰ مورد از مهمترین مزیت های سئو را با هم مرور کنیم…..

10 مزیت مهم سئو

۱- هزینه کمتر سئو نسبت به روش هایی از قبیل تبلیغات گوگل خیلی کمتر است.

بالا امدن وب سایت در جستجوی طبیعی گوگل رایگان است. زمانی که وب سایت شما توسط سئو در صدر نتیجه های جستجو ظاهر می شود، برای اینکه کاربر ها را به سمت وب سایت خود بکشید نیازی به پرداخت هزینه به گوگل ندارید. این ویژگی توسط سئو بزرگترین مزیت  محسوب می شود. شما می توانید با کمی تلاش در جهت بهبود سئو وب سایت خود به افزایش ترافیک کمک کنید. و نیاز نیست برای کلیک کاربر ها بر روی وب سایت خودتان هزینه ای پرداخت کنید. بعلاوه اینکه شما همیشه به واسطه ی سئو بالا خواهید بود و مانند روش تبلیغ گوگل بعد از اتمام بودجه دیگر نزولی نخواهید دید. در یک کلام با استفاده از سئو ، به تبلیغات ایینترنتی دیگر نیاز نخواهید داشت.

۲- سئو باعث افزایش بازدید وب سایت شما خواهد شد.

شما می توانید با استفاده از آمارگیر های مختلف افزایش ترافیک وب سایت را بعد از سئو شاهد باشید. روش سئو یکی از پایدارترین و موثر ترین گزینه برای موفقیت وب سایت شما می باشد. اما باید در نظر داشته باشید که نتایج سئو به صورت آنی نمی باشد بلکه در گذر زمان نقش آن را در موفقیت کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد. افزایش بازدیدی که به وسیله ی سئو برای وب سایت شما پدیدار گشته است، می تواند منجر به افزایش فروش و به طبع آن افزایش در آمد شما از کسب و کارتان را میسر کند.

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

۳- سئو یکی از مهمترین مزیت برای ارتقا برند شما می باشد

شما همیشه به صفحات اول گوگل اعتماد می کنید و نتیجه ی ارائه شده در این صفحه را استفاده می کنید. شما می توانید با استفاده از سئو در صفح هی اول گوگل دیده شوید. در نتیجه ی این عمل، قطعا برند شما نیز محبوب شده و علاقمندان زیادی را در پی خواهد داشت.وب سایت شما هر چه قدر در صفحات بعدی گوگل باشید، قطعا اعتماد کمتری نیز از طرف کاربر ها خواهید گرفت.قطعا گوگل زمانی که جایگاه بهتری به کسب و کار شما بدهد، در واقع ارزش و اعتبار برند شما را نیز ارتقا می دهد.

۴- بازگشت سرمایه در روش سئو نسبت به تبلیغات دیگر واقعا بیشتر می باشد.

برا اساس تحقیقی که انجام شده است، اگر وب سایتی با استفاده از تبلیغ گوگل اقدام به مشتری گیری نماید، تنها ۲ درصد از مراجعه کنندگان تبدیل به مشتری می شوند ولی این در حالی است که با سئو می توانید ۴ درصد از مراجعه کنندگان را به مشتری وفادار وب سایت خود تبدیل کند. پس نتیجه می گیریم سئو بازگشت سرمایه دوبرابری نسبت به سایر روش های ممکن را دارد. نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار یکی از بزرگترین مزیت های سئو محسوب می شود. گوگل وب سایت شما را که با استفاده از سئو در صدر نتایج خود می آورد، در واقع کمک میکند محصولاتی و خدماتی که معرفی کرده اید را به همه ی علاقمندان برسانید. تبلیغاتی که از طریق سایر روش ها انجام می شود، می توان در همه جا و برای هر کس نمایش داده شود ولی در حقیقت کاربر ها تمایلی به همچین تبلیغاتی ندارند. معرفی وب سایت و خدمات در گوگل واقعا ارزش بیشتری نسبت به سایر روش های ذکرشده دارد.

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

۵- حتما توجه کنید که رقبای شما نیز سئو می کنند

همان طور که اطلاع دارید مبحث سئو در حال پیشرفت می باشد، روز به روز به تعداد افرادی که از سئو و بهینه سازی سایت های خود اقدام می کنند، افزوده می شود. پس با این حساب رقبای شما نیز همیشه در حال سرعت و سبقت گرفتن از شما می باشند. در نتیجه شما باید از همه ی این رقبا زودتر شروع کرده و با قدرت نیز ادامه دهید. حتی اگر وب سایت شما محصولات وخدمات بهتر وارزان قیمتی نیز ارائه کند، باز هم رقیب های شما در سایه سئو از شما گوی سبقت را می ربایند. طراحی یک وب سایت حرفه ای و سئو کردن آن برای همه ی کسب و کار ها از نان شب هم واجب تر است تا در این وادی از رقبا عقب نمانند.

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

۶- سئو موجب ارتقاء کلاس کسب و کار شما می شود.

سئو می تواند روزانه هزاران کاربر را برای وب سایت شما ارسال کند. پس شما در کنار یک وب سایت حرفه ای ، حتما به یک سرور قوی برای پاسخگویی به همه ی در خواست ها نیازمندید. احتمال اینکه بعد از سئو شما با تعداد زیادی از درخواست ها و نیاز های کاربران مواجه شوید، این امر می تواند شما را در تولید و ارائه خدمات مناسب برای همه ی مشتری های خود وا دارد. پس سئو همان چیزی است که کسب و کار شما را ارتقاء می دهد و کلاس کاری شما را افزایش خواهد داد.

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

۷- امر سئو می تواند شما را در بین ۲۵۰ میلیون وب سایت دنیا متمایز نماید.

در کل فضای اینترنت بیش از ۲۵۰ میلیون وب سایت وجود دارد و البته هر روز به تعداد آن نیز افزوده خواهد شد. به یقین متمایز شدن در بین این همه وب سایت کاری بس دشوار می باشد. علی الخصوص اگر محصولات و خدمات شما جزو رقابتی ها باشد. با استفاده از مبحث سئو می توانید نام برند خود را بر روی زبان ها بندازید و به طبع آن به در آمد و فروش بیشتر نیز دست یابید.

۸- ۶۰ درصد از همه ی کلیک ها در گوگل شامل نتایج صفحات اول می شود

این گفته به این معنی می باشد که تنها ۴۰ درصد از کلیک های کاربران به صفحات دوم به بعد اختصاص می یابد. قرار گرفتن در بین نتایج صفحه اول گوگل می تواند بیش از هزاران کاربر را به وب سایت شما بکشاند. اگر از ابزار سئو استفاده کنید می توانید سهم بزرگی از ۶۰ درصد ذکر شده را به خود اختصاص داده و در نتیجه موفقیت را بیشتر لمس کنید.

10 مورد از مهمترین مزیت های سئو

۹- سئو باعث بالا رفتن حجم داده ها و اطلاعات شما از کاربران می شود.

با استفاده از مبحث سئو می توانید داده های ارزشمندی از کاربران فضای نت به دست آورید. شما می توانید با استفاده از کلمه های جستجو شده در اینترنت نیاز های کاربران را درک کرده و محصولات متناسب با آن به همه ی علاقمندان ارائه کنید. بعلاوه ی اینکه شما می توانید کلید واژه های پراستفاده ولی بدون رقابت را شناسایی کرده و در این زمینه ها شروع به سئو کنید و فروش خود را افزایش دهید. داده ی تولید شده در سئو واقعا ارزشمند هستند، شما با استفاده از ابزار های سئو به این داده ها دسرسی پیدا کرده و برند خود را گشترش دهید.

۱۰- نتیجه های به دست امده از سئو، ماندگاری بیشتری دارند.

برخلاف سایر روش های تبلیغاتی می توان گفت نتایج به دست آمده از سئو واقعا ماندگاری بیشتری دارد. در واقع نتایج سئو زمانی که بودجه ی شما تمام می شود، به مرحله آخر نمی رسد.

 

3 دیدگاه در “۱۰ مورد از مهمترین مزیت های سئو

    1. نویسنده

ارسال دیدگاه